KH-2.0PH180-3X28P-L8.7
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-2.0PH180-3X28P-L8.7
JLCPCB Part #
C20610390
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2.8mm 2mm 2mm 2mm 3 3.9mm 3x28P 84P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2mm Pin Headers ROHS