KH-2.54PH90-1X29P-L13.8
MFR.Part #
KH-2.54PH90-1X29P-L13.8
JLCPCB Part #
C20610314
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x29P 2.54mm 2.5mm 29P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS