KH-2.54PH180-1X29P-L11.5
MFR.Part #
KH-2.54PH180-1X29P-L11.5
JLCPCB Part #
C20610296
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x29P 2.54mm 2.5mm 29P 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS