KH-2.54PH180-3X7P-L11.5
MFR.Part #
KH-2.54PH180-3X7P-L11.5
JLCPCB Part #
C20610254
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2.54mm 2.54mm 2.5mm 21P 3 3A 3mm 3x7P 6mm Black Copper alloy Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS