KH-2.54PH-1X17P-L13.5-WT
MFR.Part #
KH-2.54PH-1X17P-L13.5-WT
JLCPCB Part #
C20610226
Package
SMD,P=2.54mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 17P 1x17P 2.54mm 2.5mm 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.54mm,卧贴 Pin Headers ROHS