H1OEL89CSI-SUGYLC-12M
MFR.Part #
H1OEL89CSI-SUGYLC-12M
JLCPCB Part #
C20606306
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS