H1OEL89CSI-STUYLC-16M
MFR.Part #
H1OEL89CSI-STUYLC-16M
JLCPCB Part #
C20606305
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS