YJD80G06CQ
MFR.Part #
YJD80G06CQ
JLCPCB Part #
C20605729
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 144W 2.1nF 2.5V@250uA 30pF 31nC@10V 60V 670pF 7.5mΩ@10V 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS