YJD112010DQG2
MFR.Part #
YJD112010DQG2
JLCPCB Part #
C20605590
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.54V@10A 13uA@1200V 85A TO-252 SiC Diodes ROHS