SMAJ11CAQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ11CAQ
JLCPCB Part #
C20604087
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 22A@10/1000us 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS