MMSZ5252B
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MMSZ5252B
JLCPCB Part #
C20602099
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@18V 22.8V~25.2V 24V 33Ω 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS