MF200C12F5
MFR.Part #
MF200C12F5
JLCPCB Part #
C20601991
Package
F5
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 1.2kV 1.95kA 110ns 1mA@1200V 2.3V@200A 200A 568W F5 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS