MD250S08M5
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD250S08M5
JLCPCB Part #
C20601912
Package
M5
Description
-40℃~+150℃ 1.6V@300A 2.5kA 250A 500uA 800V Three-Phase Rectifier M5 Bridge Rectifiers ROHS