MD150S16M9
MFR.Part #
MD150S16M9
JLCPCB Part #
C20601878
Package
M9
Description
-40℃~+150℃ 1.3V@150A 1.6kV 100uA 150A 2.25kA Three-Phase Rectifier M9 Bridge Rectifiers ROHS