MD130S08M5
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD130S08M5
JLCPCB Part #
C20601873
Package
M5
Description
-40℃~+150℃ 1.2kA 1.8V@300A 130A 300uA 800V Three-Phase Rectifier M5 Bridge Rectifiers ROHS