ESD24VLBQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
ESD24VLBQ
JLCPCB Part #
C20600699
Package
DFN1006
Description
-55℃~+150℃ 1 150W@8/20us 24V 29.5V 3.5A@8/20us 45V 500nA 8.5pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS