ESD24VD3A
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
ESD24VD3A
JLCPCB Part #
C20600692
Package
SOD-323(SC-90)
Description
24V 300W@8/20us 32V 36pF 44V 500nA 7A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-323(SC-90) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS