DGW30N65CTL
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
DGW30N65CTL
JLCPCB Part #
C20600422
Package
TO-247
Description
-40℃~+175℃ 0.05nF 0.15uC@15V 1.14nF 120A 120ns 187W 2.15V@30A,15V 30A 4.1V@0.43mA 400uJ 40ns 650V 920uJ TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS