2N7002BDW
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
2N7002BDW
JLCPCB Part #
C20599358
Package
SOT-363
Description
1.6V 1.7nC@10V 2 N-Channel 240mW 2pF 34pF 350mA 60V 6pF 700mΩ@10V N-Channel SOT-363 MOSFETs ROHS