RD2G107M1831MBB180
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD2G107M1831MBB180
JLCPCB Part #
C20539378
Package
Plugin,D18xL31mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 18mm 31mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS