WL1V687M10020PA180
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
WL1V687M10020PA180
JLCPCB Part #
C20539376
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS