WL2A107M10020PA180
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
WL2A107M10020PA180
JLCPCB Part #
C20539375
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS