WL1C228M12020PL180
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
WL1C228M12020PL180
JLCPCB Part #
C20539365
Package
Plugin,D12xL20mm
Description
12mm 20mm 2200uF ±20% 插件,D12xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS