WF1C227M0811MPF250
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
WF1C227M0811MPF250
JLCPCB Part #
C20539362
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 16V 220uF 250mΩ@100kHz 400mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS