BXJ10V1000M10*10
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
BXJ10V1000M10*10
JLCPCB Part #
C20539345
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 10mm 5000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS