BXJ50V220M10*10
MFR.Part #
BXJ50V220M10*10
JLCPCB Part #
C20539344
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 220uF 250mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 500mA@100kHz 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS