TLS200V680UF25*30
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLS200V680UF25*30
JLCPCB Part #
C20539340
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.89A@120Hz 10mm 200V 25.4mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS