NFA200VB330M 18*31.5
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NFA200VB330M 18*31.5
JLCPCB Part #
C20539337
Package
Plugin,D18xL31mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 200V 31.5mm 330uF 7.5mm 906mA@120Hz ±20% 插件,D18xL31mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS