NXH80V1200M 18*35.5
MFR.Part #
NXH80V1200M 18*35.5
JLCPCB Part #
C20539304
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1200uF 18mm 2.86A@100kHz 27mΩ@100kHz 35.5mm 7.5mm 80V ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS