RP164PJ221CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RP164PJ221CS
Description
220Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS