TCMIC336UTLSR400
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMIC336UTLSR400
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 400mΩ ±20% - Tantalum Capacitors ROHS