TCKOJ106ATLSR2K0
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKOJ106ATLSR2K0
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2Ω 6.3V ±10% - Tantalum Capacitors ROHS