RPS102PJ390CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RPS102PJ390CS
JLCPCB Part #
C20486662
Package
0404
Description
2 39Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS