TCMIX225CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMIX225CT
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 2.5Ω 50V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS