MART100KP72CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MART100KP72CA
JLCPCB Part #
C20472941
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW@6.4/6.9us 10uA 136.8V 708A 72V 80.4V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS