CIG22L2R2MNE
MFR.Part #
CIG22L2R2MNE
JLCPCB Part #
C20471388
Package
1008 (2520 Metric)
Description
1.3A 2.2uH 80mΩ ±20% 1008 (2520 Metric) Inductors (SMD) ROHS