MART100KP36CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MART100KP36CA
JLCPCB Part #
C20470644
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 1.387kA 100kW 36V 40.2V 5mA 71.7V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS