TCMIE106CTLSR300
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMIE106CTLSR300
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 300mΩ ±20% - Tantalum Capacitors ROHS