AVRF476M06B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVRF476M06B12T-F
Description
-55℃~+105℃ 1.65Ω@100kHz 2000hrs@105℃ 47uF 4mm 5.4mm 6.3V 70mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS