NCEP85T14
MFR.Part #
NCEP85T14
JLCPCB Part #
C216782
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 140A 200W 4.1mΩ@10V 4V 5.6nF 60pF 85V 8nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS