SMPQ1005-6R8MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMPQ1005-6R8MT
JLCPCB Part #
C20417164
Package
SMD,10.5x10.2mm
Description
10A 16.5mΩ 6.8uH 8.4A ±20% SMD,10.5x10.2mm Power Inductors ROHS