SMMS0518-2R2M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMMS0518-2R2M
JLCPCB Part #
C20417157
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
2.2uH 35mΩ 5A 6.5A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS