RL600-150
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RL600-150
JLCPCB Part #
C21038
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
1.5W 14.5mm 150mA 22Ω 300mA 3A 5Ω 600V 9s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS