KF102M010G125A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF102M010G125A
JLCPCB Part #
C20415675
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS