HP221M450N350AP4
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HP221M450N350AP4
JLCPCB Part #
C20415673
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 220uF 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS