KF1C101ME050A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KF1C101ME050A00CV0
JLCPCB Part #
C216305
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 16V 2.5mm 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS