CRMA2010AF33M0DKEF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRMA2010AF33M0DKEF
JLCPCB Part #
C20344659
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 33MΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS