CRMA1210AF4M99DKEF
MFR.Part #
CRMA1210AF4M99DKEF
JLCPCB Part #
C20344652
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 350mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS