CRMA1210AF2M10DKEF
MFR.Part #
CRMA1210AF2M10DKEF
JLCPCB Part #
C20344650
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.1MΩ 350mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS