CRMA1210AF15M0DKEF
MFR.Part #
CRMA1210AF15M0DKEF
JLCPCB Part #
C20344647
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 350mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS